Видання 2012 року

 

futbolВіват, футбол!: методико-бібліографічні матеріали до чемпіонату Європи з футболу Euro 2012/ Харківська обласна бібліотека для дітей; ред. С. М. Загревська; Д. А. Бродяк. – Х., 2012. – 17 с.

Цей методико-бібліографічний матеріал дозволить бібліотекарям дитячих бібліотек і всім, хто цікавиться футбольною чи спортивною тематикою, організовувати різноманітні заходи для дітей різних вікових груп. Комплексні масові заходи для читачів молодшого шкільного віку допоможуть залучити дітей до повсякденних занять фізичною культурою, заохотять дбати про здоров'я. Інтелектуальні ігри та вікторини для учнів середніх та старших класів стимулюють розумово-психологічні процеси, поглиблюють і закріплюють знання з історії світового та українського футболу, зміцнюють інтерес до футболу та спорту в цілому. 

 


 

volonterstvoДобрі справи сучасних добровольців: методичні нотатки / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.М.Лупіцька. – Х., 2012. – 29 с.

Волонтерство є фундаментом сучасного громадянського суспільства. Це благодійна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної платні, просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства загалом.

 

 

 

 

 

 

 


 

bezymjannyjЗдорова дитина – багатство нації: методико-бібліографічні матеріали / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Д. А. Бродяк; ред. С.М.Загревська. – Х., 2012. – 25 с.

Видання адресоване бібліотечним працівникам, учителям як допоміжний матеріал для розробки та впровадження  проектів з популяризації здорового способу життя у роботі з дітьми різних вікових груп.

 

 


 

СипалоПодвигом уславлений: до 90-річчя з дня народження Героя Радянського Союзу І. М. Сипала: біографічний нарис/Харківська обласна бібліотека для дітей. – Х.: Ексклюзив, 2012. – 44 с.: фото.

Ця книжка присвячена ветерану Великої Вітчизняної війни, Герою Радянського Союзу, Івану Мироновичу Сипалу, якому у 2012 році виповнилося б 90 років з дня народження.

Читач дізнається про найбільш яскраві факти з біографії Івана Мироновича у воєнний та повоєнний час, а також про його діяльність на посаді директора Харківської обласної бібліотеки для дітей.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх