Видання 2011 року

 

ljudina-i-kosmos-oblozhkaЛюдина і космос: методико-бібліографічні матеріали / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Д. А. Бродяк; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 27 с.

12 квітня у далекому уже 1961 році полетіла у космос перша в історії людина – радянський громадянин Юрій Гагарін. Відтоді весь світ відзначає День космонавтики.

Запропонований матеріал сприяє розширенню знань учнів про космос, розвитку пізнавальних інтересів про Всесвіт, та допоможе організаторам дитячого читання у проведенні масових заходів.

 


 

pamjatnikiПам'ятники Харкова: зв'язок часу і культур (2010 - 2011): тематичний путівник / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.М.Лупіцька. – Х., 2011. – 13 с.

Шановні друзі! Погляньте, скільки всього нового та цікавого кожного року з'являється у сучасному образі Харкова. За період 2010-2011 років у культурному житті міста відбулося багато подій: були встановлені нові монументи, деякі з вже існуючих — демонтували.

Харківська обласна бібліотека для дітей продовжує серію публікацій, присвячених пам'ятникам Харкова. Запрошуємо Вас за допомогою цього путівника здійснити невеличку заочну екскурсію містом та ознайомитися з новими артоб'єктами.

 

Вверх