Інформаційно-бібліографічні матеріали 2021

 

 

 

 
 
 
Інформаційний бібліотрансформер «Мандруємо країнами ЄС» - це чудова можливість дізнатися найцікавіше про Європейський Союз, познайомитися з культурою, пам’ятками, історією деяких європейських країн.
Відкрийте для себе світ захоплюючих подорожей та довідайтеся більше про країни Європи. У першому випуску йтиметься про те, що таке ЄС, а також відбудеться знайомство з Бельгією, Італією, Німеччиною. Видання розраховано на учнів шкільного віку.
 
  
 
 

 

 


 

 
Незалежній Україні«Незалежній Україні – слава нині i вовік!» : рекомендаційний список літератури для школярів до 30-річчя проголошення Незалежності України / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. С. А. Кірнос ; ред. С.М. Загревська. – Х., 2021 – 17 с. 

День Незалежності України – одне з найважливіших свят для усіх українців.

30 років Незалежності та багато віків славної історії на шляху до утворення єдиної і вільної держави з неповторною культурою, співучою мовою, мальовничими містами й талановитими українцями, що прославляли наш край на весь світ.Дізнатися більше про нашу країну, її історію, культуру, пройтися вулицями старовинних та сучасних міст, помилуватися захопливими краєвидами гір, степів та лісів допоможуть читачам книжки представлені у виданні. 

 


 

Країна Міцного ЗдоровяКраїна Міцного Здоров’я : бібліотрансформер / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей. – Х., 2021.

 
Здоров’я – найцінніший скарб для кожної людини. У період пандемії доводиться ще пильніше оберігати його. Бібліотрансформер допоможе читачам знайти відповіді на безліч запитань стосовно здорового способу життя родини та порадить, як вберегтися від вірусних захворювань.

Видання призначене для дітей, батьків, вчителів та усіх, хто хоче бути здоровим.

 

 

 

 


 

 
 
Видання допоможе розібратися з поняттями «Конституція», «Основний закон», з яких статей вона складається і чому необхідна країні. Матеріали розраховані на дітей середнього та старшого шкільного віку, батьків та вчителів.
 
 
 
 

Обложка джейн«Правда почуттів у житті та творчості Шарлотти Бронте»: Біобібліографічна пам'ятка / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. В.В. Лопата ; ред. С.М. Загревська. – Х., 2021 – 8 с.

Шарлотта Бронте – всесвітньо відома англійська письменниця, якій у квітні 2021 року виповнюється 205 років з дня народження. Почавши свій шлях у літературі під псевдонімом Каррер Белл, уже за два роки вона змогла розкрити своє справжнє ім'я. Популярним автором у лондонських літературних колах змогла стала завдяки своєму першому опублікованому роману «Джейн Ейр», що у подальшому став не тільки її найвідомішим твором, а й надбанням англійської прози. Як розпочинався творчий шлях письменниці та які життєві обставини вплинули на нього, йдеться у цьому матеріалі.

 


 

 

Вверх