Методико-бібліографічні матеріали 2017

 

 Ця дивовижна Япония

 

Ця дивовижна Японія: про проведення заходів до Року Японії в Україні у бібліотеках Харківської області:  інформаційний лист / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. Лупіцька В. М. – Х., 2017. – 12 с.

 

 

 

 


 

 

Конференция

Сучасна українська дитяча література крізь призму національно-
патріотичного виховання підростаючого покоління
: зб. матеріалів

Міжрегіональної наук.-практ. конф. Харків, 15 листопада 2016 р. /ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В.М.Лупіцька.
– Харків: Ексклюзив, 2017. – 106 с.: іл.
 
Міжрегіональна науково-практична конференція для заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми «Сучасна українська дитяча література крізь призму національно-патріотичного виховання підростаючого покоління», організатором якої стала Харківська обласна бібліотека для дітей за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.  Досить символічним є те, що конференція пройшла у той час, коли Україна святкує 25-у річницю своєї незалежності, і саме сучасна українська дитяча література об’єднала провідні бібліотеки сходу, центру та заходу України.У роботі конференції взяли участь фахівці Львівської, Полтавської та Харківської обласних бібліотек для дітей та центральних і районних дитячих бібліотек Харкова та області, а завдяки сучасним інформаційним технологіям долучилися до конференції і працівники районної бібліотеки для дітей Новопсковської ЦБС Луганської області.

 


 

 

Япония вып 2

Дитячий світ Японії: методико-бібліографічні матеріали до Року Японії в Україні. Вип. 2 / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В.Лупіцька, Д.Бродяк. – Х., 2017. – 48 с.

Методико-бібліографічні матеріали містять рекомендації щодо популяризації  Року  Японії в Україні засобами і формами бібліотечної роботи. Розраховано на бібліотечних фахівців та широке коло користувачів.

 

 

 


 

 

Японыя вып.1

 

Дитячий світ Японії: методико-бібліографічні матеріали до Року Японії в Україні. Вип. 1 / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. В.Лупіцька, Д.Бродяк. – Х., 2017. – 28 с.

 Методико-бібліографічні матеріали містять рекомендації щодо популяризації  Року  Японії в Україні засобами і формами бібліотечної роботи. Розраховано на бібліотечних фахівців та широке коло користувачів.

 

 


 

славетні історикиСлаветні історики (до 200-річчя від дня народження М.І.Костомарова та 160-річчя від дня народження Д.І.Багалія): методико-бібліографічні матеріали / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Д.Бродяк – Х., 2017. – 53 с.
Присвячена видатним історикам України Дмитру Багалію та Миколі Костомарову.
Видання адресовано бібліотечним працівникам, підліткам старшого шкільного віку, студентам, організаторам дитячого читання.

 


 

родовід

Родовід державної символіки : методико-бібліографічні матеріали до 25-річчя прийняття державних Герба, Прапора та Гімну України / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей»; уклад. Бродяк, В.Лупіцька – Х., 2017. – 41 с.


 

 

 

Вверх