Комунікативний простір як фактор трансформації сучасної шкільної бібліотеки

23 грудня 2014 р відбувся   майстер-клас для шкільних бібліотекарів Харківщини  «Комунікативний простір  як фактор трансформації сучасної шкільної бібліотеки».

__________________________________

 Бібліотекарі переглянули відеопрезентації  Харківської обласної бібліотеки для дітей, ознайомилися з методичною літературою для освітян, прослухали  лекцію-практикум «Образно-діалогова виставкова робота у дитячій бібліотеці: від концепції до впровадження».
Під час презентації «Використання інформаційно-комунікаційних технологій з метотою підвищення ефективності діяльності шкільного бібліотекаря» учасники майстер-класу дізналися, за допомогою яких програм та технічних засобів можна провести цікавий бібліотечний урок, театралізацію, квест чи віртуальну зустріч. Обговорювалося, який контент, представлений на сайті, блозі чи у соціальних мережах, може зацікавити підлітка. Розглядалися питання безпеки дитини у мережі Інтернет та важливість формування інформаційної грамотності школярів у сучасних умовах.
Особлива увага приділялася тому, які нові форми інформаційних продуктів може створити шкільний бібліотекар, аби привернути увагу сучасної дитини до читання та книжки.
Жваву зацікавленість учасників викликала презентація  «Буктрейлер як ефективний медіаресурс  сучасної бібліотеки», а також перегляд буктрейлерів,  створених фахівцями ХОБД та бібліотекарями  Харківщини.
Завершився  майстер-клас соціологічним опитуванням «Стан взаємодії установ освіти і культури очима шкільного бібліотекаря».

Читати далі

Вверх