Геть паління! Ми – здорове покоління

uHLQ25cfxsDgmL4lOGW0.r695x430У серпні 2014 року співробітники бібліотеки запросили дітей із старших груп, що відпочивають у літньому оздоровчому таборі «Факел», на виховну годину: «Геть паління! Ми – здорове покоління».
Діти дізналися про історію появи тютюну, про те, хто вперше ввіз його у нашу країну, а також про кару за паління у давні часи. Завдяки медіа-проектору мали змогу побачити картинки з негативними наслідками паління. Насамкінець діти переглянули короткий документальний фільм про запобіжні заходи та боротьбу з нікотиновою залежністю, які запроваджуються у різних країнах світу.
_____________________________________________

Читати далі

День Здоров’я

 

P1010402 Харківська обласна бібліотека для дітей долучилася до проведення Дня здоров’я, який 30 квітня 2014 року відбувся у ЗОШ №36 м. Харкова.
  Захід розпочався у Національному університеті цивільного захисту України. На урочистій лінійці відбулося нагородження кращих спортсменів школи. Справжню атмосферу свята допомогли створити виступи дефіле-оркестру університету, учасників художньої самодіяльності та ансамблю танцю школи №36.
  У приміщенні школи учні пройшли випробування на станціях: «Історична», «Здоров’я», «Спортивна». Членами IMG 6651 журі стали співробітники бібліотеки, які, як і завжди, творчо поставилися до реалізації задуманого. Тому на кожній станції школярів зустрічали у костюмах військових, спортсменів та лікарів. Команди у складі 3-ох учнів з 5-10 кл. мали маршрутні листи, у яких відзначалися активність, поведінка, кількість правильних відповідей, аргументований вибір емблеми.
IMG 6664  Учасники змагань продемонстрували глибокі знання з історії, влучно відповідали на питання, що стосувалися занять спортом та здорового способу життя. Усі команди одержали спеціальні призи від бібліотеки.
  Перемогу вибороли найкращі команди. Саме їм випало почесне право покласти квіти коло пам'ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» та біля стели «Підпільникам і партизанам Харківщини». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час Великої Вітчизняної війни та аварії на Чорнобильській АЕС. 
 
IMG 6688P1010425P4300121IMG 6723IMG 6725

 

Вверх