arch

Vivat переможцю

Патріотичний онлайн флешмоб «Я з України»

 

1-11


Ми хочемо довести всьому світові, що попри криваву війну, що підступно зруйнувала всі наші мирні плани, українці - сильна і незламна нація, здатна мужньо протистояти ворогові.

Головний меседж флешмобу від дітей всего світу: «Ні війні, голосуємо за мир на всій планеті».

Географія українських міст, що долучилися до флешмобу, прослалася по всієї країни - від Харківщини до Закарпаття.
До флешмобу долучилися діти та дорослі з Харківщини, Рівненщини, Київщини, Дніпропетровщини, Тернопільщини, Полтавщини, Львівщини, Сумщини, Волині та Закарпаття.

 

Читати далі

Альманах Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!»

 

1635932804972За результатами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» Національна бібліотека України для дітей підготувала альманах творчих робіт. До альманаху увійшло 100 кращих робіт конкурсу з різних регіонів країни серед яких роботи перможців із Харківщини : Бойка Кирила та Кухаренко Софії (м. Вовчанськ) робота «Вінок моєї Батьківщини» у номінації «Аплікація. Квілінг»; Сердюка Максима, Сердюк Кароліни, Гребінника Нікіти (с. Москівка, Нововодолазька ТГ) робота «Україна» у номінації «Інші техніки». Робота "Мати Україна"Бабій Вікторії (м. Харків) , "Люблю Україну", Євсюкової Юлії ( с. Новоєгорівка), "Дерево життя" Петренко Анастасії ( м. Південне"), "Українські ремесла" Надьон Таїсії ( смт. Нова Водолага) та робота "Щедрість української землі" Федько Ангеліни (с. Максимівка, Богодухівського р-ну) .
 
 

Визначено переможців Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Бібліотека моєї мрії» серед учасників з Харківської та Сумської областей

 Харківська область

Вікова категорія 5-9 років
 
І місце
 
Коломієць Дмітрій Коломієць Дмітрій  2
Коломієць Дмітрій (с.Шарівка, Богодухівська ТГ)
  
Стеценко Уляна 1 Стеценко Уляна  2
Стеценко Уляна (смт. Шевченкове)

Читати далі

Переможці першого (обласного) туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» у Харківській області

 


 Номінація «Знайомтеся – це ми»

Читачі-учні 11-13 років
эф
Єфімова Поліна, м. Лозова
 
Читачі-учні 14-18 років
Шеремет Анна
 
Шеремет Анна, м. Лозова
 
Чернега К
  
Чернега Катерина, м.Лозова
 
 

Читати далі

Підведення підсумків конкурсу літніх читань, що цього року пройшов під назвою: «БібліоЛіто: З книгою в літньому рюкзаку».

 

 

нагородженняУже багато років поспіль за доброю традицією кінець вересня у Харківській обласній бібліотеці для дітей уквітчується дитячими посмішками та гарним настроєм. Так відбувається підведення підсумків конкурсу літніх читань, що цього року пройшов під назвою: «БібліоЛіто: З книгою в літньому рюкзаку».
На свято-нагородження завітала відома дитяча письменниця Юліта Ран. Поважна гостя познайомила присутніх з власними творами і передала у подарунок для читачів бібліотеки книжки від видавництва «Ранок». Також вона відповіла на численні питання дітей і дізналася про їхні читацькі вподобання. І звичайно, саме їй випала честь вручення грамот і подарунків переможцям читацького марафону.
Загалом, до читацьких змагань, що тривали протягом літа, долучилися книголюби від 1 до 9 класів. То ж у визначенні кращих з кращих зважали не тільки на кількість прочитаних книжок, а й на вік учасників і виконання додаткових творчих завдань.
Вітаємо наших активних читачів. Дякуємо батькам, які підтримують цікавість до читання у своїх дітей.

ТАК ТРИМАТИ!

Фотоальбом

Читати далі

Вверх