У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Візитівка психолога

 

 17918022 1487923204612314 9093665197279405049 oЯ – Шейнфельд Зінаїда Ісааківна, працюю психологом в Харківській обласній бібліотеці для дітей.

  За освітою – психолог, системний сімейний психотерапевт, Арт-терапевт, БСП-терапевт, sandplay-терапевт та ін. Працюю як з дітьми (від 3 до 18 років), так і з дорослими. Дуже важливою вважаю роботу з усією родиною. Бо "сім Я" – це те місце з якого людина починається і до якого людина повертається на різних етапах свого життя.
Відносини які складаються між батьками та дітьми мають величезний вплив на дитину як зараз, так і в майбутньому. Існує безліч різних стилів виховання дітей, але: «… Не треба виховувати своїх дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе!».
  В бібліотеці ви зможете отримати індивідуальні та сімейні консультації психолога. Крім того зараз створені психологічні групи: «Пізнай себе» (для підлітків), «Розумнішай граючі» (для молодших школярів) та «Щоб тіло і душа були молоді» (для людей зрілого віку). Психолог бібліотеки приділяє особливу увагу роботі з дітьми з особливими потребами та їх родинами. Крім консультацій проводяться індивідуальні психокорекційні заняття.   Усі ці засоби спрямовані на те, щоб життя людей ставало якомога цікавішим та яскравішим.
 
Screenshot 1