У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Бреніф'є О. Хто я?

img037 1 99Чи подобається тобі дорослішати? Ні? Ти хочеш знову стати малюком і ні за що не відповідати? Та хіба можна повернути час навспак? І невже тобі не цікаво рости й змінюватися? Ти хочеш подорослішати, бо на тебе чекає кохання? Та невже закохуються лише дорослі? І хіба тобі зараз не досить любові батьків? Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

Бреніф'є О. Що таке почуття?

IMG 20190520 160721-9fc6e602-clubЧи боїшся ти виступати перед класом? Тобі не подобається, коли на тебе дивляться? Але хіба можна зашкодити поглядом? А чи заздриш ти своїм братам і сестрам? Заздриш, тому що хочеш, щоби батьки піклувалися лише про тебе? Та невже любов неподільна? До речі, чому буває так, що ми сваримося з тими, кого любимо? Оскар Бреніф’є — революціонер у галузі освіти, який пропонує дорослим не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати в них здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно. У його книжках багато запитань — вони спонукають відмовитися від шаблонних відповідей, дозволяють бачити різноманіття світу, не боятися думати інакше. Влучні запитання не лише розвивають мислення, а й учать чути інших, допомагають батькам і дітям порозумітися.

Майло О.Франк «КАК УБЕДИТЬ СОБЕСЕДНИКА ЗА 30 СЕКУНД»

35305965 2078433295777839 1597958375071547392 n

«Майбутнє – це швидкісний автомобіль без водія. Чи бажаєте Ви стати водієм? Отже, Вам потрібно обрати напрямок руху! Чи, можливо, ви бажаєте, щоб хтось інший приймав за вас рішення? Не треба залишатися пасажиром. Нехай інші знають, що Вам потрібно і куди Ви хочете їхати. 30 секунд – ваш ключ. Саме стільки часу потрібно, щоб сформулювати власну позицію. Ця книга навчить Вас, як складати та використовувати повідомлення з 30 секунд у будь-якій ситуації. Саме це і допоможе Вам посісти місце водія».

Тарарарина Е. Услышь родителей своих: Как взрослым детям общаться со взрослыми родителями

 gGjZKh4V6hc-e1474140291731Як спілкуватися зі своїми батьками, коли Вам за двадцять п'ять? Як спілкуватися зі своїми дітьми, коли їм за двадцять п'ять? Непрості питання! Але відповідь на них можна знайти та допоможе  в цих пошуках нова книга Олени Тараріної, талановитої письменниці й психолога, тому що вона: про пошук душевного спокою; про внутрішні опори, усвідомивши які, Ви назавжди знайдете мир у душі. Ця книга про виховання, про розуміння цінності досвіду, про вдячність своєму роду.

Брайан Трейси «УПРАВЛЯЙ СВОИМ ВРЕМЕНЕМ И УДВОЙ РЕЗУЛЬТАТЫ»

35145359 2078433292444506 3385126230083764224 n

Чимало людей у світі страждають від власної неорганізованості, однак цей недолік можна легко виправити. Сучасні підлітки вже усвідомлюють ціну часу та важливість його якісного використання.
У запропонованій книзі автор стисло розповідає про те, як за допомогою простих методів самоорганізації збільшити власну ефективність, налагодити роботу та особисте життя, навчитися більше встигати та не витрачати час на дрібниці.
Брайан Трейсі – відомий спеціаліст із персонального коучингу – пропонує перевірені методики, які допомогли тисячам людей.
Книга розрахована на найширше коло читачів різного віку, зайнятих у різних сферах діяльності.