У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Аллан і Барбара Піз Чому чоловіки брешуть, а жінки ревуть

Почему мужчины врут а женщины ревут  Важлива книга про взаємини статей.
  Чому чоловіки брешуть? Чому вони завжди вважають себе правими? Чому вони бояться зобов'язань? А чому жінки вічно плачуть? Чому вони готові заговорити нещасного чоловіка до смерті? Чому вони не хочуть так часто займатися сексом?
  Відмінності між статями, нерозуміння і конфлікти навіть в XXI столітті залишаються точно такими ж, як і тоді, коли Адам вперше посварився з Євою. Ми три десятиліття присвятили дослідженню відмінностей між чоловіками і жінками, проведенню різних експериментів, аналізу багатьох кілометрів кіноплівки, написанню безлічі книг, виступам по телебаченню і радіо, а також на численних конференціях і семінарах.   Нам задавали десятки тисяч запитань про те, чому чоловіки і жінки поводяться так несхоже один на одного. Люди, що страждали від поведінки
_____________________________________________
представників протилежної статі, писали нам, дзвонили і надсилали електронні послання. Вони відчували себе безпорадними і хотіли дізнатися, як можна впоратися з подібною ситуацією. В результаті ми написали цю книгу. У ній ми спробували дати відповідь на сорок найчастіше поставлених нам питань, спираючись на свій досвід, результати досліджень і спостережень, останні наукові дані і, нарешті, на здоровий глузд. Потім ми запропонували цілком реалістичні рішення, які допоможуть вам більш ефективно спілкуватися з представниками протилежної статі.