У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Чалдини Роберт ПСИХОЛОГІЯ ВПЛИВУ


ПСИХОЛОГИЯ ВЛИЯНИЯПервісна (комерційна) версія «Психології впливу» була призначена для рядового читача, і в зв'язку з цим я зробив спробу зробити її цікавій. У версії, призначеної для навчальних груп, я зберіг той же стиль, але, крім того, представив отримані в ході останніх досліджень докази вірності моїх колишніх тверджень, висновків і рекомендацій. Хоча в останній версії я додав значну кількість інтерв'ю, цитат і описів  систематичних особистих спостережень, висновки «Психології впливу» ґрунтуються на результатах науково обґрунтованих психологічних досліджень. Викладачі та студенти можуть бути впевнені в тому, що дана книга не є ще одним зразком «поп-психології», а являє собою серйозну наукову роботу.

______________________________________________________________________________________
Учбова версія містить також новий, відповідний вимогам сучасності матеріал, виводи в кінці кожного розділу, а також контрольні питання, які допомагають краще засвоїти інформацію.
Матеріал даної версії «Психології впливу» може бути з великою користю використаний на практиці, і в той же час він є науково документованим. Крім того, читання цієї книги доставляє більшості людей справжнє задоволення. «Психологія впливу» зайвий раз підтверджує - матеріал, який часто здається сухим і зайво науковим, будучи представлений належним чином, насправді може виявитися свіжим, корисним і легким для засвоєння.