У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Анна Гресь "Такі різні діти"

такие разніе дети  Всі діти різні. Поведінка кожного з них відрізняється від інших. Та не всі дорослі знають, яка поведінка є особливістю вікового періоду, а на яку потрібно звернути особливу увагу і, можливо, проконсультуватися у фахівця.
  Більшість батьків ніхто не вчив, як виховувати дитину: як реагувати на її істерики, що робити, коли дитина не може ані хвилини всидіти на місці, забирає іграшки, дереться, гризе нігті або не на крок не відходить від своєї мами. І дорослі починають самостійно вирішувати подібні труднощі. Вони використовують звичні прийоми у вихованні дитини, які не завжди є ефективними.

___________________________________________


  Ця книга написана з любов’ю до дітей та повагою до батьків. Вона є довідником з правил поведінки у стосунках з малюками. Автор ділиться власним досвідом вирішення сорока випадків дитячих психологічних труднощів. Після детального опису кожної історії малюка психолог пояснює, чому відбувається саме так і чому необхідно змінити ситуацію. Щоразу автор розповідає, що робити і пропонує тактику поведінки.
 Професійний аналіз та рекомендації дозволять батькам переглянути своє ставлення до дітей, зрозуміти причини їхньої поведінки та допомогти у вирішенні різних труднощів.