У Харківській обласній бібліотеці для дітей консультує психолог.
Якщо перед вами постала проблема психологічного характеру,
яку важко вирішити самотужки,
Ви можете зустрітися з ним у бібліотеці особисто або поспілкуватися у режимі онлайн.
Наш психолог обов’язково дасть кваліфіковану пораду.

Берн Ерік Ігри, в які грають люди

Игры в которые играют люди Психология человеческих взаимоотношений  Психологія людських взаємовідносин.
  Це видання спочатку було задумано як продовження моєї книги "Трансакційний аналіз в психотерапії". Однак я припускаю, що нове видання можна зрозуміти незалежно від знайомства з попередньою публікацією.
На моїх лекціях слухачі часто зверталися з проханням дати їм більш докладні описи ігор, які дозволили б осмислити загальні принципи трансакційного аналізу. Це переконало мене в необхідності написати справжню книгу [Термінологія і точка зору автора в основному орієнтовані на сприйняття читача, знайомого з психологією і психіатрією.

____________________________________________

Однак я сподіваюся, книга буде цікава і корисна представникам різних професій.]. Я вдячний всім студентам і слухачам, які звернули мою увагу на нові ігри. Вони висловили мені багато цікавих думок, наприклад про вміння людини слухати співрозмовника і про те, яку цінність представляє це якість для всіх людей.
  Необхідно зробити кілька зауважень про стиль викладу матеріалу. З міркувань компактності ігри описуються в основному від імені чоловіка, якщо, звичайно, вони не є чисто жіночими. Тому головний гравець в книзі зазвичай позначається словом "він". У цьому, безумовно, немає будь-якого наміри применшити гідність жінок, так як ту ж саму ситуацію можна з тим же успіхом описати, використовуючи займенник "вона". Якщо роль жінки в тому чи іншому прикладі істотно відрізняється від ролі чоловіка, то опис гри дається роздільно. Точно так же, нічого не бажаючи підкреслити, ми називаємо психотерапевта "він".

Читати далі