Зустрічі на перехресті казок

 

облЗустрічі на перехресті казок: літературна пам'ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. В.В. Лопата; ред. С.М. Загревська. – Х., 2020. – 8 с. (Зустрічі на перехресті казок . Вип. 19)

19 випуск з серії літературні пам’ятки “Зустрічі на перехресті казок” присвячений письменникам - ювілярам Еліні Заржицькій та Даніелю Хендлеру. Призначається дітям молодшого шкільного віку, батькам, бібліотекарям, організаторам дитячого читання.

 

 


 
18 випуск серії літературні пам’ятки “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Морісу Карему, Ларисі Письменній, Міхаелю Енде, Кейт ДіКамілло. Призначається дітям молодшого шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.
 
 

 

 

 

kazkaЗустрічі на перехресті казок : літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шкільного віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва ; ред. С. Загревська. – Х., 2018. – 9 с. (Зустрічі на перехресті казок. Вип.17)

17 випуск серії літературні пам’ятки “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Закаріасу Топеліусу, Вільгельму Гауфу, Едіт Несбіт, Гелені Бехлеровій.Призначається дітям молодшого шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.

Скачати тут

 

 


 

Зусmilnтрічі на перехресті казок : літературна пам’ятка / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; Г. Ю.Чєбослаєва . – Х. 2017. – 16 с. : іл. – (Зустрічі на перехресті казок. Вип 15).
Черговий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Алану Мілну та Астрід Ліндгрен.
Призначається дітям середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.

 

 

 

 


 

 казкиЗустрічі на перехресті казок : літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"; уклад. Г. Чебослаєва ред. О. Ніколаєнко. – Х., 2016. –11с.– (Зустрічі на перехресті казок. Вип. 14).

Черговий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Джанні Родарі, Астрід Ліндгрен, Дж. М. Баррі.

Призначається дітям середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям та організаторам дитячого читання.

Скачати тут


 

на перехрЗустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка для дітей мол. та серед. шк. віку / ОКЗ "Харківська обласна бібліотека для дітей"; уклад. Н. Збруєва; ред.  С. Загревська. – Х., 2014. – 12с.– (Зустрічі на перехресті казок. Вип. 13).

 Тринадцятий випуск серії пам’яток “Зустрічі на перехресті казок” присвячений відомим письменникам-казкарям – Павлу Петровичу Бажову та Ніні Володимирівні Гернет.
 Призначається дітям молодшого та середнього шкільного віку, батькам, бібліотекарям, організаторам дитячого читання.


 

 Копия ГаббеТамара Григорівна Габбе та її казкове місто: літературна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. Лопата, ред. С. Загревська. – Х., 2013. – 6 с. – (Зустрічі на перехресті казок. Вип.12).

Літературна пам'ятка із серії «Зустрічі на перехресті казок» знайомить читачів із драматургом, редактором, казкаркою Тамарою Григорівною Габбе, якій в 2013 році виповнилося 110 років від дня народження. Крім біографічних відомостей, читачі мають змогу познайомитися з оглядом найбільш відомих п’єс-казок.
Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, організаторів дитячого читання та батьків.

 


 

perehrestЗустрічі на перехресті казок: літературна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Чебослаєва, Н. Збруєва; ред. С. Загревська. – Х., 2012. – 17 с. – (Зустрічі на перехресті казок. Вип. 11).

Черговий випуск серії пам’яток «Зустрічі на перехресті казок» пропонує дізнатися більше про книги Дж. Р.Р.Толкіна, які міцно увійшли до списку улюбленого читання мільйонів дорослих та дітей.

Мета видання – познайомити читачів середнього та старшого шкільного віку з творчістю одного з світових письменників фентезі.

 


 

vyp 10Зустрічі на перехресті казок: літературний дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. Г. Чебослаєва, С. Цапко; ред. С. Загревська. – Х., 2012. – 7 с. – (Зустрічі на перехресті казок. Вип. 10).

Черговий випуск серії дайджестів «Зустрічі на перехресті казок» пропонує дізнатися більше про казкарів Крістіне Ньостлінгер, Євгена Львовича Шварца, Карла Коллоді.

Мета видання – познайомити з життям ювілярів та їх творчістю читачів молодшого та середнього шкільного віку, бібліотекарів дитячих і шкільних бібліотек, а також організаторів дитячого читання.

 


 vyp 9 Зустрічі на перехресті казок: літературний дайджест / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. С. А Цапко; ред. С. М. Загревська. – Х., 2011. – 14 с. – (Казкарі-ювіляри. Вип. 9).

Черговий випуск серії дайджестів «На перехресті казок» пропонує дізнатися більше про казкарів-ювілярів 2011 року: Елен Беатрікс Поттер (145 років), Елінор Фарджон (130 років) та Вільгельма Карла Грімма (225 років).

Мета видання – познайомити з життям ювілярів та їх творчістю читачів молодшого та середнього шкільного віку, бібліотекарів дитячих і шкільних бібліотек, а також організаторів дитячого читання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх