Літературно-музична композиція «Вічна історія кохання»

(до Дня Святого Валентина)
  Валентинів день в Англії та Шотландії в старовину супроводжувався таким звичаєм: молоді люди клали до вази квитки, з позначеними на них іменами молодих дівчат; потім кожен виймав один такий квиток. Дівчина, ім'я котрої діставалось таким чином молодій людині, ставала на наступний рік його «Валентиною», а він – її «Валентином». Про це дійство згадує у своїй знаменитій пісні шекспірівська Офелія.
___________________________________________

Італійці у День святого Валентина вважають своїм обов'язком дарувати коханим солодощі. В Італії цей день так і називають – «солодкий».
  Французи перші ввели «валентинки» – любовні послання у вигляді вірша. (Створення першої валентинки приписується Шарлю, герцоґу Орлеанському, який, сидячи 1415 року в одиночній камері в'язниці, боровся з нудьгою написанням любовних послань власній дружині).
  Поляки цього дня відвідують Познань. Там, за повір'ям, лежать мощі святого Валентина, а над головним престолом висить його чудодійна ікона. Поляки вірять, що проща до неї допомагає в любовних справах.
  У Японії на День Валентина жінки та дівчата дарують чоловікам і хлопцям солодощі, переважно шоколад.
  День святого Валентина став улюбленим святом і української молоді. А відзначати його ми можемо і в дні пам'яті трьох святих Валентинів: 7 травня, 19 липня та 12 серпня.
  Співробітники бібліотеки залюбки відвідають харківські навчальні заклади та проведуть літературно-музичну композицію «Вічна історія кохання», присвячений цьому радісному святу.
  Захоплення і хвилювання у школярів  викликала легенда про життя Святого Валентина та його таке красиве, але дуже коротке кохання.
  А приємним подарунком до свята став відеокліп, який  усі залюбки переглянули  наприкінці зустрічі.

04 лютого співробітників нашої бібліотеки з радістю зустрічали у стінах Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту об 10-40. 

11 лютого для учнів 7 класів ЗОШ № 36 у стінах Харківської обласної бібліотеки пройшов  захід до Дня Святого Валентина.

 

 

Вверх